Людям з порушення зору Звичайна версія

Фондом запроваджено тимчасову адміністрацію у ПАТ "РЕАЛ БАНК"

05.03.2014

Постановою Правління Національного банку України №109 від 28 лютого 2014 року ПАТ "РЕАЛ БАНК" було віднесено до категорії неплатоспроможних. У зв’язку з цим Фондом гарантування вкладів фізичних осіб було запроваджено тимчасову адміністрацію та призначено уповноважену особу на тимчасову адміністрацію у ПАТ "РЕАЛ БАНК" провідного юрисконсульта відділу супроводження виведення неплатоспроможних банків з ринку департаменту врегулювання неплатоспроможності банків Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Кадирова Владислава Володимировича.

 

Згідно з даними звітності ПАТ "РЕАЛ БАНК" станом на 01 лютого 2014 року обсяг коштів, що підлягав виплаті майже 13 тис. вкладникам в межах гарантованої суми відшкодування, складав майже 0,6 млрд грн.

Фонд підкреслює, що вищенаведена інформація про вклади буде уточнена в процесі роботи уповноваженої особи Фонду на тимчасову адміністрацію зазначеного банку.

В цілому тимчасова адміністрація в банку введена на період з 03 березня по 02 червня 2014 року включно.

Протягом дії тимчасової адміністрації вкладники неплатоспроможного ПАТ "РЕАЛ БАНК" можуть отримати свої кошти за договорами банківського вкладу (депозиту), строк дії яких закінчився, та за договорами банківського рахунку (поточні рахунки). Виплати за зазначеними договорами здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день прийняття рішення Національним банком України про віднесення банку до категорії неплатоспроможних, але не більше 200 тисяч гривень.

Інформація про час та порядок виплат під час дії тимчасової адміністрації за вищезазначеними договорами буде повідомлена додатково на сайті Фонду: www.fg.gov.ua, а також на сайті ПАТ "РЕАЛ БАНК": www.realbank.com.ua

Під час дії тимчасової адміністрації проводитиметься оцінка фінансового та майнового стану банку, і на підставі проведеної оцінки визначатимуться заходи щодо виведення його з ринку.

Фондом оголошено про пошук для ПАТ "РЕАЛ БАНК" потенційних інвесторів, що можуть бути залучені до виведення банку з ринку.

Фонд пропонує потенційним інвесторам такі способи виведення банку з ринку:

1) відчуження всіх або частини активів і зобов’язань банку на користь приймаючого банку;

2) створення та продаж інвестору перехідного банку з передачею йому активів і зобов’язань банку;

3) продаж банку в цілому.

 

Відділ зв’язків з громадськістю

та міжнародними організаціями

ivs@fg.gov.ua

(044) 333-35-63